Do zespołu Nestino dołączył nowy Project Manager oraz Home Automation Engineer. Mamy nadzieję, że jako #dreamteam Nestino – pasjonaci inteligentnych domów nasza współpraca będzie długa i pełna wyzwań, którym sprostamy!

Dwóch specjalistów automatyki (absolwentów Politechniki Krakowskiej), monter systemów automatyki (AGH) oraz specjalista ds. sprzedaży (UJ) dołączyło do zespołu pasjonatów prawdziwych inteligentnych domów Nestino.

Rebranding Nestino ma związek z rosnącym zainteresowaniem profesjonalnymi systemami inteligntnego domu, co przekłada się na  wzrost zamówień (mimo pandemii coronavirusa).

Wskutek tych zmian, dotychczasowe miejsce produkcji szaf sterowniczych zostało przeniesione do nowej, większej hali.

Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu odbyły się  w marcu 2020 roku. To nie pierwszy udział prezesa firmy Nestino i jego współpracowników w targach branżowych.

Jak zawsze, u uczestników targów zainteresowanie wzbudzało stoisko. Gdyż wyróżniało się na tle szeregu innych, które poświęcone były nieruchomościom czy ofercie developerów.

Najwięcej osób skupionych było wokół tabletu, gdzie można było zaznajomić się aplikacją oraz interaktywnym panelem ściennym. Oba służą do manualnego sterowania inteligentnym domem. Dodamy, że cechą podstawową inteligentnego domu nie jest sterowanie manualne, a automatyzacja rutyn, czyli samodzielne działania urządzeń, które odciąża naszych klientów od rutynowych czynności związanych z obsługa domu.

Do zobaczenia na kolejnych i innych targach!